ZDRAVÍ  / PASIVNÍ PŘÍJEM

ZDRAVÍ  je pro spoustu lidí na prvním místě. Tak jako my potřebujeme určitou kvalitní výživu, tak i každá buňka v našem těle potřebuje k životu velmi kvalitní prostředí a výživu k tomu, aby dobře komunikovala s ostatními buňkami a celý náš organismus fungoval jako celek.

V dnešní době lidstvo zažívá obrovské změny, tlak a stres. Dospělí a zejména děti se stávají více citliví, prochází transformací, zpracovávají různé emoce. Potravinové doplňky se stávají nedílnou součástí podpory při těchto změnách, kdy velmi ulehčí našemu tělu zbavit se starého a doplnit vše, co je potřebné, kvalitní výživu, vytvoří podmínky pro nové.

Produkty AKUNA harmonizují, detoxikují, posilují a stimulují imunitní systém, podporují zdravé klouby, kosti a svaly, doplňují vitamíny a minerály ve správné kombinaci, mají antioxidační účinky, dbají na hormonální rovnováhu, probiotika obnovují a podporují střevní mikroflóru, nabízí i přírodní kosmetickou řadu.

PASIVNÍ PŘÍJEM je nedílnou součástí života každého člověka, který převezme zodpovědnost za svůj život. Společnost AKUNA jede v systému referenčního marketingu, takže kromě registrace JAKO PORADCE a dalšího šíření odkazu o produktech a k registraci se k ničemu nezavazujete, výhodou jsou vám však vynikající doplňky pro zdraví, jak jinak než se slevou. Vše si pak řídí každý sám dle svého rozhodnutí, buď jako registrovaný ZÁKAZNÍK, který nakupuje se slevou (nemá podmíněné pravidelné nákupy, ale nemůže registrovat další) nebo jako PORADCE, který navíc po zakoupení startovacího balíčku v hodnotě 4.705 Kč může registrovat i další lidi = BUDOVAT SÍŤ, TVOŘIT SI PASIVNÍ PŘÍJEM. 


AKUNA JE PŘÍLEŽITOST PRO KAŽDÉHO, ZDRAVÍ PRO VŠECHNY :)

AKUNA nabízí nejen kompletní systém zdravotní prevence, ale i řešení již vzniklých problémů, přírodní kosmetiku. 

Produkty jsou velmi čisté, nadčasové a vysokovibrační. Vyživují buňku a nastartovávají v nich proces buněčné paměti. Lékaři pro vývoj produktů čerpali z tradiční západní, čínské a ayurvédské medicíny.

Více o produktech: https://www.akunashop.cz

Zaregistrovat se můžete níže, stačí vyplnit KÓD SPONZORA (mail): veronika.barkoci@gmail.com

https://www.akunashop.cz/Ucet/VytvoritUcet?show_login=false

V případě dotazů se mě neváhejte kontaktovat na mail, viz. výše.