ZDRAVÍ /HARMONIZACE  - péče o tělo

ZDRAVÍ  je pro spoustu lidí na prvním místě. Tak jako my potřebujeme určitou kvalitní výživu, tak i každá buňka v našem těle potřebuje k životu velmi kvalitní prostředí a výživu k tomu, aby dobře komunikovala s ostatními buňkami a celý náš organismus fungoval jako celek. 

V dnešní době lidstvo zažívá obrovské změny, tlak a stres. Dospělí a zejména děti se stávají více citliví, prochází transformací, zpracovávají různé emoce. Potravinové doplňky se stávají nedílnou součástí podpory při těchto změnách, kdy velmi ulehčí našemu tělu zbavit se starého a doplnit vše, co je potřebné, kvalitní výživu, vytvoří podmínky pro nové. 

Produkty AKUNA harmonizují, detoxikují, posilují a stimulují imunitní systém, podporují zdravé klouby, kosti a svaly, doplňují vitamíny a minerály ve správné kombinaci, mají antioxidační účinky, dbají na hormonální rovnováhu, probiotika obnovují a podporují střevní mikroflóru, nabízí i přírodní kosmetickou řadu.

CO ŘEKL TVŮRCE DR. SOHRAB KHOSHBIN, PH.D. o nejprodávanějším výrobku ALVEO: 


PASIVNÍ PŘÍJEM/RENTA

Společnost AKUNA nabízí komplexní školící systém pro každého, kdo si chce vytvořit svoje vlastní podnikání, popř. si přivést do rodinného rozpočtu další příjem. Nově AKUNA nabízí až 10 druhů příjmů a slevy až 40% na produkty. Funguje na systému Referenčního marketingu a realizovat se zde může opravdu každý. 

Stačí provést zvolenou registraci, viz. odkaz níže a stát se buď: MANAŽER s 40% slevou, PORADCE s 30% slevou, AMBASADOR s 25% slevou a využívat akční nabídky každý měsíc, získat možnost registrace a sdílení s ostatními, čerpat z 10 bonusů, které jsou vypláceny týdně, měsíčně, mít přehled o svých objednávkách.

Více informací: veronika.barkoci@gmail.com, tel. + 420 739 291 302

AKUNA JE PŘÍLEŽITOST PRO KAŽDÉHO, ZDRAVÍ PRO VŠECHNY :)

AKUNA nabízí nejen kompletní systém zdravotní prevence, ale i řešení již vzniklých problémů, přírodní kosmetiku. 

Produkty jsou velmi čisté, nadčasové a vysokovibrační. Vyživují buňku a nastartovávají v nich proces buněčné paměti. Lékaři pro vývoj produktů čerpali z tradiční čínské a perské medicíny.

Více o produktech: https://www.akunashop.cz

Zvolte si, čím se chcete stát a jaké výhody pro sebe používat - MANAŽER s 40% slevou, PORADCE s 30% slevou, AMBASADOR s 25% slevou. 

Zaregistrovat se a vytvořit si SVŮJ vlastní účet se zvolenou slevou můžete níže. KÓD SPONZORA: veronika.barkoci@gmail.com

V případě dotazů mě neváhejte kontaktovat na mail: veronika.barkoci@gmail.com