BLOG/ČLÁNKY

ÚNIK ENERGIE

03.05.2019

Máte pocit, že vám někdo nebo něco bere energii nebo že vám energie někam utíká a vy se necítíte ve své síle, neustojíte si v situacích sami sebe?
Každá taková to interakce má svůj hlubší význam a smysl a ocitáme se zde právě proto, abychom něco pochopili, integrovali, zvládli životní lekci, zkrátka mohli se vyvíjet na úrovni lidské bytosti,...

PLÁN DUŠE

30.04.2019

Každý si sem přišel naplnit svůj plán duše, který byl nastaven možná daleko dřív, než bychom si mnozí uměli představit. Náš individuální plán je zase navázaný na celkový plán planety a vesmíru v zájmu zachování rovnováhy. Narodíme se vždy přesně do takové rodiny, která vibračně nejvíce odpovídá našemu plánu. Tzn., že je tam vždy nejvyšší možný...

NÁŠ VLASTNÍ MECHANISMUS OBRANY, PŘEŽITÍ je složen ze všech částí nás samotných, které jsme si vytvořili sami tím, že se naše vědomí disociovalo od určitého prožitku a vytvořilo svoji vlastní existující jednotku, která k tomu, aby přežila potřebuje vyživovat stejnou vibrací, ze které vzešla.
Takto jsme si pro sebe v našem vnitřním světě vytvořili...

Vesmír nás vždy umístí do přesně takových podmínek, míst a situací, pošle nám do cesty přesně takové lidi, skrze které a díky nim můžeme udělat okamžitou změnu v našem vnitřním světě. Je jen na nás, zda v tom teď a tady pro sebe uvidíme onu příležitost.

FRAGMENTACE

03.01.2019

FRAGMENTACE
Pravdou je, že Vaše osobnost je tvořena z několika osobností. Ty nejvíce dominantní jsou ty, které Vás chrání před zraněním, zejména odmítnutí, a to ve vašem specifickém prostředí, ve kterém vyrůstáte.
Duše touží po jediné věci, a tím je stát se znovu celistvá. Abychom se stali celiství, potřebujeme vidět a akceptovat aspekty / části nás...

DĚTI SLUNCE

03.01.2019

Je vědecky dokázáno, že děti nové doby, které se rodí od roku 2007, se rodí s 13. Vláknovou DNA, což znamená, že budou mít daleko větší schopnosti, než jsme kdy měli my sami.
Tyto děti jsou duše, které se sem dobrovolně rodí proto, aby se staly NOVÝMI VŮDCI, kteří povedou svět od roku 2050 a dál. Do té doby...

ROVNOVÁHA

16.11.2018

ROVNOVÁHA nastane tehdy, jakmile jsou veškeré polarity uvnitř člověka oceněny bez posuzování vyváženou hodnotou. Tohle se děje postupným procesem, je to neustálý proces našeho osobního růstu.

Dnešní děti budou v budoucnu tvořit novou generaci žijící na této planetě. K tomu, aby mohli žít zdravý a spokojený život a tvořit si svoji vědomou realitu, potřebují vyrůstat ve zdravém prostředí, a být vedeni vědomým způsobem k životu, který TVOŘÍ nejen v souladu s nimi samotnými, ale i s přírodou a ostatními žijícími tvory na Zemi.