Kurz Metafyzické anatomie 6. - 7. 11. 2021

Intenzivní komplexní víkendový kurz Metafyzické Anatomie úrovně 1, který je vhodný jak pro širokou veřejnost, tak i pro specializované odborníky, kteří mohou tento koncept zařadit do své praxe.

Metafyzická Anatomie úroveň 1

Lektorka: Veronika Barkoci

Datum: 6. - 7. 11. 2021

Víkend: sobota od 9.00 - 18:00 hod, neděle od 9:00 - 17:00 hod

Kurz proběhne: ONLINE přes ZOOM

Počet míst omezený na max.12 účastníků 

V případě dotazů, pište na email: veronika.barkoci@gmail.com

Před objednáním si prosím přečtěte Obchodní Podmínky.

Více informací o službě...

8 800 Kč vč. DPH

Popis služby

Metafyzická Anatomie úroveň 1
Lektorka: Veronika Barkoci

Datum: 6. - 7. 11. 2021 

Víkend: sobota od 9.00 - 18:00 hod, neděle od 9:00 - 17:00 hod

Kurz proběhne: ONLINE přes ZOOM

Počet míst omezený na max.12 účastníků 

Případné dotazy ohledně kurzu posílejte na: veronika.barkoci@gmail.com

VIDEO O METAFYZICKÉ ANATOMII 

KURZ METAFYZICKÉ ANATOMIE úrovně 1

2 - denní (certifikovaný) kurz
CENA: 8.880 Kč
 
Lektorka: Veronika Barkoci

​Cílem kurzu je naučit se komplexně pracovat s nástroji techniky Metafyzické Anatomie úrovně 1 k využití nejen pro vlastní osobní rozvoj a uzdravení, ale i pro práci s klienty. Kurz je vhodný jak pro širokou veřejnost, tak i pro specializované odborníky, kteří mohou tento koncept zařadit do své praxe.

Pochopit jednoduchým a logickým způsobem koncept fungování naší mysli, těla a emocí jako celku a pomocí souboru nástrojů této techniky se NAUČIT ZVLÁDNOUT porozumět a vyřešit do kořenové příčiny své mentální a emoční problémy, dokončit traumatické opakující se cykly a navrátit své fyzické tělo do své zdravé přirozené kondice.

Dovolit si pro sebe vstoupit na novou životní cestu plnou možností, která stojí na emočně zdravých základech naší jedinečné osobnosti a umožnit si plně vstoupit do své vnitřní síly a autenticity.

Pojďme se společně vydat na cestu tvoření si naší nové Reality vycházející z místa porozumění, kreativity a zdraví.

Více info naleznete ve článku: REALITA TVOŘENÍ

KOMPLEXNĚ NA KURZU PRACUJEME:

     Na MENTÁLNÍ rovině se podíváme na limitující přesvědčení, vnitřní konflikt a rozpor, práce s fragmenty a jejich sjednocení, strach ze změny nebo úspěchu, sekundární výhody zůstávání v pozici oběti a na mechanismus sebe sabotáže. 

     Na EMOČNÍ rovině se naučíme pochopit význam a vzkazy našich emocí, jakým způsobem je pochopit, jak s nimi pracovat a kdy dochází k jejich uvolnění.

     Na FYZICKÉ rovině budeme pracovat s našimi tělesnými instinkty, které nás drží v neustálém strachu, módu přežití a zacyklení a naučíme se, jak je tzv. „vypínat“. Základy práce s předaným rodovým traumatem.

     Na DUCHOVNÍ rovině se podíváme na proces odpojení se od nezdravých dynamik v našich vztazích, od míst a kolektivního vědomí, které nám už v životě neslouží.

Co je METAFYZICKÁ ANATOMIE

Metafyzická Anatomie™ je na traumatu založený vývojový proces osobního rozvoje, který vám připomene, jak se znovu spojit s vašimi uzdravujícími schopnostmi, se kterými jsme se všichni narodili, pouze jsme zapomněli, jak používat tuto úžasnou schopnost, kterou jsme všichni v našem systému vybaveni, a která čeká, až ji znovu probudíme. Autorkou této techniky je Evette Rose.

V průběhu tohoto procesu je důležité být otevřený. Dovolte si být žákem, přestože jste už možná v minulosti určité koncepty slyšeli. V jednoduchosti je obrovská síla!

Naučíme se naslouchat a rozumět řeči své mysli, duše a těla. Propojíme se s novými koncepty a naučíme se, jak se pomocí jednotlivých kroků znovu zpátky propojit se svojí zdrojovou silou a energií a schopností sebe uzdravení. Vysvětlíme si, jak se naše tělo s námi snaží komunikovat každičkým okamžikem.

Ukážeme si možnosti, jak na tyto vzkazy odpovídat, protože klíčem k úspěšnému vyřešení problémů, bloků nebo nemoci v našich životech je míra jejich porozumění, porozumění jejich příčin a důvodů, a také skrytých druhotných výhod (sekundárních zisků), které je drží na místě v zacykleném režimu. Dokončením cyklů jednotlivých traumatických událostí si otevřeme dveře do tvoření si nové reality stojící na zdravém emočním základu naší jedinečné osobnosti.

Co dělá Metafyzickou anatomii tak jednoduchou, ale účinnou technikou je to, že jejím jazykem úspěšného léčení je EMOCE. Ano, je to pravda, jen prostá emoce.

Avšak klíčem, na který je třeba pamatovat je fakt, že se nejedná o jakoukoliv emoci. Existují určité typy emocí, na které se podíváme a také na to, proč jsou tak důležité během léčebného procesu při sezení. 

A co je doslova Esem v rukávu při práci s MAT je podložený fakt, že není třeba znovu prožívat dané trauma, aby se člověk uzdravil, není potřeba hledat složité situace a události, které se staly v minulosti, a které jsou např. díky traumatům vytěsněny z naší paměti.

Protože emoce nejsou ničím jiným, než jen symptomem traumatické události, a vzpomínka na ně je jen vzdálený dominový efekt událostí, který je drží tam, kde se uvnitř nás nacházejí.

Více o Metafyzické Anatomii zde : VÍCE O MAT 

TÉMATICKÉ OKRUHY kurzu Metafyzické Anatomie, úrovně 1:

- Co je to trauma (fyzické a emocionální) a jak se vztahuje k našim problémům

- Rozdíl mezi traumatem a jeho symptomy

- Druhotné trauma – jak nás může ovlivnit, když jsme svědkem traumatické situace

- Přenos traumatu z člověka na člověka, obzvláště převzetí rodového vzorce

- Rozdíl mezi tím, kdy trauma přežijeme a kdy ho skutečně uvolníme

- Jak se od traumatu odpojujeme - disociujeme, místo toho, abychom ho uvolnili, jak nám to slouží a jak vysoká je cena, kterou za to platíme

- Dokončení cyklů traumatu a jakou důležitou roli zde hrají naše instinktivní reakce, na kterých stojí naše schopnost zvládat nynější životní situace

- Emoce a instinkty - jak se spojují a jak je efektivně rozpojovat

- Technika uvolnění traumatu úrovně 1 – praktická demonstrace

- Jak si s pozitivními činnostmi tvoříme negativní asociace

- Práce s energií – jak nás ovlivňuje cizí energie a energie druhých lidí, jak ji rozpoznat a uvolnit

- Dechové a vizualizační techniky, které umožňují aktivovat plný potenciál těla uvolňovat své trauma

- Různé způsoby, kterými k nám promlouvá naše intuice

- Jak rozpoznat rozdíl mezi strachem a intuicí

- Cvičení k uvolnění limitujících přesvědčení, které nám již neslouží

- Práce se sabotováním sebe sama

- Integrace /Sjednocení částí naší osobnosti – jak pracovat s vnitřním konfliktem či rozporem, nerozhodností, fragmentací naší osobnosti

- Mechanismy přežití, které brání v uvolnění traumatu, druhotná výhoda – sekundární zisk či prospěch, který nacházíme v našich problémech, a které také brání vyřešení

- Proces odpojení – jak se odpojit od lidí, situací, nezdravé dynamiky ve vztazích, kolektivního vědomí na energetické a karmické úrovni

- Práce s druhými lidmi a klienty

Součástí kurzu je podrobný tištěný manuál, certifikát, přístup do česko-slovenské FB MAT skupiny všech účastníků, kde je vyhrazen prostor pro motivaci, sdílení a rady, podporu lektorů, místo, kde naleznete partnera pro svůj trénink při osvojování si této techniky.

Těším se na naši společnou cestu. 

Veronika Barkoci