služby

 

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

   
 • 5deffctv Kód: 1
  SEZENÍ
  Skladem

  EMOČNÍ KOUČINK

  Při sezeních jsou klienti vedeni nahlédnout do svého podvědomí, kde vidí svá přesvědčení, vzorce, nahlédnou do pravé podstaty svých záležitostí, což jim pomáhá se na situaci podívat z nadhledu, z jiných úhlů, porozumět, proč v určitých situacích reagují tak, jak reagují, proč se jim věci opakují, odkud pramení, co jim brání se posouvat, tvořit.


  Společně projdeme procesem přijetí, integrace, a na závěr jsou klienti vedeni prožit protipól, opak a nový rozměr toho, co dosud znali, tzn., rozšíří rozsah svých zkušeností, svých frekvencí přenastaví svá přesvědčení, ukotvují se ve své síle, berou život do vlastních rukou.

  Sezení probíhají online jako videohovor - skype, messenger
  Časově vychází na cca 1,5 - 2 hodiny.

  Pozn. platba je možná v CZK i EUR - volíte přepnutím ikonky vpravo nahoře vedle registrace.

   


  2 000 Kč
     
 • cteni-akasickych-zaznamu Kód: 2
  ČTENÍ Z AKÁŠICKÝCH ZÁZNAMŮ
  Momentálně nedostupné

  ČTENÍ Z AKÁŠICKÝCH ZÁZNAMŮ - DO KONCE ČERVENCE STOP STAV!!!

  vhled do Vaší duše zasílám v písemné podobě, kde budete mít v ucelené formě všechny informace, které mi k Vám přijdou, a které jsou v tuto chvíli pro Vás aktuální, důležité k pochopení Vaší životní situace.

  Dále potom pro Vás obdržím následná doporučení a AKTIVAČNÍ afirmace, které pomáhají otevřít pole možností pro danou změnu. 

  Poprosím Vás o zaslání datumu Vašeho narození. Můžete mít svoji otázku /otázky či téma, na které se chcete zaměřit, ale není podmínkou.

  Čtení zasílám na Vámi uvedený mail většinou do 10 - 14 pracovních dnů. 

  Pozn. platba je možná v CZK i EUR - volíte přepnutím ikonky vpravo nahoře vedle registrace.

   


  1 500 Kč

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem