REFERENCE

S Veronikou jsem se spojila přes skype konzultaci. Chtěla jsem se posunout dál, někde to vázlo, nevěděla jsem kde. Díky konzultaci jsme přišli na to, že se jednalo o mého otce a taktéž celou rodovou linii mužů, žen i dětí. Díky terapii jsem viděla to, co jsem odmítala u svého otce i rodu vidět, protože to pro mě bylo velmi bolestné. To mi bránilo být ve své celistvosti. Po terapii jsem prošla velmi silným procesem a rapidně jsem se posunula dál, i když to šlo přes velké hloubky. Jsou to doslova kvantové skoky. Velmi intenzivně na sobě pracuji již několik let, ale jsou věci, které odkrýváme slupku po slupce, některé jsou skryté.
Od terapie uběhly tři měsíce. Včera jsem měla pocit velké radosti a volnosti. A dnes jsem měla ráno tak krásnou meditaci, která mi potvrdila, že jsem ten celý proces zvládla. Spojená s rodovou linií, v požehnání a lásce jdu dál svou cestou svobodně, celistvá a v jednotě.
S láskou v srdci děkuji :) <3.

Miriam Arianna Kmotrasová

Inspirativní průvodkyně osobního a spirituálního rozvoje

"Varunga mi přišla do života jako zázračná víla, která poodhalí plášť ukrytého a podá vám ten pravý klíč k těm správným dveřím. Protože jsem při svých hledáních odpovědí na ni narážela zas a znovu, řekla jsem si, že okatější už toto znamení být nemůže a kontaktovala jsem ji. Nejdřív jsem si nechala zhotovit čtení z Akáši, a to mě zásadně navedlo na moji další práci sama se sebou. Zjistila jsem, že je opravdu potřeba jít do dětství a zhojit různé bolístky, abych se mohla posunout dál. Osobně mám tohoto času s Varungou za sebou 3 terapie a pokaždé jsem intenzivně cítila, že je velký kus práce hotový a o hromně se mi ulevilo. Varunga je velmi vnímavá a citlivě mě vedla při každé terapii, měla pochopení pro vše, co tuto terapii provázelo a její pocitové vedení bylo nanejvýš správné. Vždycky věděla, kde hledat ten zakopaný poklad. Spolu jsme ho objevily a mne to neskutečně posílilo a povzbudilo do další práce. Po každé terapii s ní jsem prožívala zázraky, kdy věci, o kterých jsem si dřív myslela, že by nebyly uskutečnitelné, se ukázaly možnými a hned se manifestovaly v osobách, se kterými byla moje terapie spojena. Jen v tom nejlepším světle! Když totiž otočíte svůj úhel pohledu a změníte pár věcí, měníte tím svět, lidi kolem sebe a pro tohle byla Varunga zrozena. Vřele vám doporučuji její průvodcovství a léčivou sílu!"

Eliška Minaříková

majitelka

www.afood.cz

www.biolevel.cz
Paní Veronika mi pomohla ve složité životní situaci. Řeším vztah k sobě i k ostatním. Jak se chovat k sobě s úctou a přitom i vyhovět blízkým lidem. Jak se chovat k partnerovi, ke svým rodičům i dospělým dětem. Jak mít harmonické vztahy. Provedla mě těmito situacemi, abych poznala, proč se mi nedaří ve vztazích. Co je za tím...Pomohla mi uvidět pravdu, kterou člověk sám nevidí. Děkuji

Jana Flochová

administrativní pracovnice

Milá Varungo, chci Vám poděkovat za terapii a jsem velmi ráda, že jsem pochopila, proč se mi věci dějí a s čím souvisí, spojení se svým vyšším já, svojí vnitřní ženou a poznání sebe sama ve mně zní a vibruje nadále a je to neskutečný pocit vědomí, že tuto ženu mám v sobě, že ji miluji a s jejím léčením a malé holčičky jsem našla sama sebe a začala si sama sebe vážit a mít se ráda. Ten obrovský nárůst vnitřní síly je úžasný a moc si ho užívám. Proto hlavně Vám děkuji za pomoc i pochopení života a přeji mnoho šťastných a moudrých žen, které vyléčíte do jejich síly. S láskou

Petra Menšíková

administrativní pracovnice