Můj příběh

Veronika Varunga Barkoci

Jmenuji se Veronika Varunga Barkoci. Jsem průvodcem tranformací pro všechny, kteří chtějí udělat v životě nějakou změnu, osvobodit se od svých starých přesvědčení, limitů, zkrátka žít a vědomě tvořit plnohodnotný život. Svojí energií pro klienty vytvářím bezpečné prostředí, energii možné změny, kdy je vedu do jejich vnitřního světa, tzn. zpět k sobě, do napojení na zdroj, aby se sami naučili uvnitř pro sebe najít odpovědi, zavnímali  své vlastní pocity, porozumněli sobě samým, odhalili příčiny svých životních situací, odstranili a poléčili svá emoční zranění či nepochopení, a také přenastavili svá přesvědčení. 

Celý tento proces navrací do celistvosti, propojuje s přirozenou podstatou, s vyšším JÁ, otevírá vědomí, potenciál a aktivuje DNA.

Při své práci úzce spolupracuji s minerální říší, s krystaly. 

Vycházím vždy z vlastních prožitků a zkušeností a vše doplňuji informacemi, které při práci s klienty načítám z kolektivního vědomí nebo z jejich akášického / energetického pole. 


Někdy při terapiích vidím přesně, co klient uvnitř prožívá tzn. stejné obrazy a situace, někdy mi to jede přes moje fyzické tělo, tzn., že cítím a prožívám stejné pocity a emoce a někdy mi hned chodí přesné informace v podobě slov. Většinou se ale všechny vjemy v průběhu sezení prolínají navzájem v různém pořadí nebo současně najednou.

Jméno Varunga ke mě přicházelo opakovaně vždy v hlubokých skupinových meditacích a postupně jsem přicházela na jeho význam. Jméno je spojeno s elementem vody, voda je symbolem pro emoce a ženský element. Moje životní cesta mě nyní zavedla k práci s emočními vzorci, bloky a traumaty, ale také k proléčení a aktivací ženských kódů.

Již od mala jsem věřila na nadpřirozeno a duchovno. Nikdy jsem nepochybovala, že existují jemnohmotné světy a bytosti, které jsou naší nedílnou součástí.                           V dětství jsem velmi často vnímala, že věci nejsou tak, jak se nám prezentují a byla jsem schopna často vidět tu pravou podstatu a jádro věci. Uměla jsem načítat informace z energetického pole lidí a pomocí intuice mi chodily pro ně informace, které lidem okolo mě dávaly odpovědi na různé otázky. Pravdou je, že v té době jsem jednak neměla ponětí, co dělám, ale také jsem absolutně neuměla tyto informace lidem předávat láskyplným způsobem a ani způsobem, kterým by mě vůbec slyšeli. A i když jsem se vlastně z mého úhlu pohledu snažila druhým pomoci, vždy jsem tvrdě narazila. Silnou touhou začlenit se do "normálu" jsem pak vše potlačovala.

Životní cesta, pády a velmi těžké životní situace mě zavedly do bodu a k lidem, se kterými jsem byla schopna pořešit příčiny svých problémů, které vznikly ve velmi ranném dětství. Učila jsem se poznávat sama sebe a chápat, na jakých principech funguje život, který si sami tvoříme, a také jak funguje vesmír, jehož jsme nedílnou součástí.

Mám radost, když můžu inspirovat ostatní, předávat dál své zkušenosti a pomoci tak ostatním pochopit a poléčit jejich životní situace. Ráda se obklopuji podobně smýšlejícími lidmi, se kterými s nadšením tvoříme úžasné transformační společné projekty. Naplňuje mě, když se můžu propojovat s novými lidmi a předáváme si tak navzájem své zkušenosti.                                                                                                 Každý, kdo si dovolí změnu ve svém životě, svým vlastním příběhem přispívá do celkového kolektivního vědomí lidí na naší planety.

....Pojďme společně udělat stopu do Vesmíru :)