Můj příběh

Veronika Varunga Barkoci

Jmenuji se Veronika Varunga Barkoci. Jsem průvodcem tranformací pro všechny, kteří se chtějí osvobodit od svých starých přesvědčení a nebo jen udělat v životě nějakou změnu,   zkrátka žít plnohodnotný život. Přivádím je zpět k propojení se svými vlastními pocity. Pomáhám jim porozumnět sobě samým, odhalit, odstranit a poléčit jejich emoční zranění či nepochopení a přenastavit jejich přesvědčení.

Celý tento proces vás propojí s vaší přirozenou podstatou, otevírá vědomí, potenciál a aktivuje vaše DNA.

Jméno Varunga ke mě přicházelo opakovaně vždy v hlubokých skupinových meditacích. Sama jsem postupně přicházela na jeho význam, hloubku a souvislosti, které mě s ním spojují. Jméno je spojeno s elementem vody, voda je symblolem pro emoce a moje životní cesta mě nyní zavedla k práci s emočními vzorci, bloky a traumaty. 


Od jakživa jsem věřila na nadpřirozeno a duchovno. Nikdy jsem nepochybovala, že existují jemnohmotné světy a bytosti, které jsou naší nedílnou součástí.                        Již od dětství jsem velmi často vnímala, že věci nejsou tak, jak se nám prezentují a byla jsem schopna často vidět tu pravou podstatu a jádro věci. Uměla jsem načítat informace z energetického pole lidí a pomocí intuice mi chodily pro ně informace, které lidem okolo mě dávaly odpovědi na různé otázky. Pravdou je, že v té době jsem jednak neměla ponětí, co dělám, ale také jsem absolutně neuměla tyto informace lidem předávat láskyplným způsobem a ani způsobem, kterým by mě vůbec slyšeli. A i když jsem se vlastně z mého úhlu pohledu snažila druhým pomoci, vždy jsem tvrdě narazila. Silnou touhou začlenit se do "normálu" jsem pak vše potlačovala.

Životní cesta, pády a velmi těžké životní situace mě zavedly do bodu a k lidem, se kterými jsem byla schopna pořešit příčiny svých problémů, které vznikly ve velmi ranném dětství. Učila jsem se poznávat sama sebe a chápat, na jakých principech funguje život, který si sami tvoříme, a také jak funguje vesmír, jehož jsme nedílnou součástí.

Mám radost, když můžu inspirovat ostatní, předávat dál své zkušenosti a pomoci tak ostatním pochopit a poléčit jejich životní situace. Ráda se obklopuji podobně smýšlejícími lidmi, se kterými s nadšením tvoříme úžasné transformační společné projekty. Naplňuje mě, když se můžu propojovat s novými lidmi a předáváme si tak navzájem své zkušenosti.                                                                                                 Každý, kdo si dovolí změnu ve svém životě, svým vlastním příběhem přispívá do celkového kolektivního vědomí lidí na naší planety.

....Pojďme společně udělat stopu do Vesmíru :)