BLOG/ČLÁNKY

MYŠLENKA

05.06.2019

Berte vždy na vědomí holý fakt, že k tomu, aby jste mohli naplňovat svoje potřeby, tvořit, žít svůj vlastní život, být autentičtí, nepotřebujete ničí souhlas, svolení, posouzení či přijetí.
5. 6. 2019 Veronika Varunga Barkoci

MOŽNOSTI

03.06.2019

Každý jsme touto schopností vybaven.
Na úrovni duše žijeme realitu, kde je náš příchod velmi radostně očekáván a oslavován. Protože celá rodina duše ví, že jsme to právě my, kdo máme tu možnost vše staré zastavit, uzdravit a tvořit nové.
Většina našich zkušeností v životě však odpovídá tomuto opaku, a to již od prenatálního období. Tím, že nejsme...

VY SAMI

03.06.2019

K životu nepotřebujete nikoho, kdo má bůhví jaké mega schopnosti k tomu, aby váš život nabral jiný směr.
Potřebujete někoho, kdo ve vás uvěří, že vše zvládnete sami, že uvěříte ve svou jedinečnost, a že vše, co o sobě potřebujete vědět a znát pro tento současný život nosíte ve svém srdci.
VY SAMI JSTE TÍM, KOHO POTŘEBUJETE.

CESTA

03.06.2019

Stejně jako Slunce při svém západu každý den na hladině moře symbolicky ukazuje svými posledními paprsky cestu, tak i vaše duše vždy a v každém okamžiku nachází způsoby, jak vám ukázat tu vaši životní cestu.

ÚNIK ENERGIE

03.05.2019

Máte pocit, že vám někdo nebo něco bere energii nebo že vám energie někam utíká a vy se necítíte ve své síle, neustojíte si v situacích sami sebe?
Každá taková to interakce má svůj hlubší význam a smysl a ocitáme se zde právě proto, abychom něco pochopili, integrovali, zvládli životní lekci, zkrátka mohli se vyvíjet na úrovni lidské bytosti,...

PLÁN DUŠE

30.04.2019

Každý si sem přišel naplnit svůj plán duše, který byl nastaven možná daleko dřív, než bychom si mnozí uměli představit. Náš individuální plán je zase navázaný na celkový plán planety a vesmíru v zájmu zachování rovnováhy. Narodíme se vždy přesně do takové rodiny, která vibračně nejvíce odpovídá našemu plánu. Tzn., že je tam vždy nejvyšší možný...

NÁŠ VLASTNÍ MECHANISMUS OBRANY, PŘEŽITÍ je složen ze všech částí nás samotných, které jsme si vytvořili sami tím, že se naše vědomí disociovalo od určitého prožitku a vytvořilo svoji vlastní existující jednotku, která k tomu, aby přežila potřebuje vyživovat stejnou vibrací, ze které vzešla.
Takto jsme si pro sebe v našem vnitřním světě vytvořili...